MICHAŁ STAŃCZAK - VISUAL/UX DESIGNER
linkedin profile
Animacje video
logo JCB
logo JCB

JCB jest jednym z trzech głównych producentów maszyn i osprzętów dla budownictwa na świecie. W gamie ponad 300 produktów znajdują się również rozwiązania dla rolnictwa, transportu materiałów, administracji publicznej i innych branż.

ZADANIE

Od niemal dekady w okresie przedświątecznym znaczną część kreatywnego potencjału poświęcam produkcji tzw. christmas apps. Interaktywne animacje i proste gry są doskonałą formą budowania relacji z klientami oraz kreowania pozytywnego wizerunku marki.

WYZWANIE

Produkcja elektronicznej kartki świątecznej jest wyzwaniem czasochłonnym. Co roku staje przed dylematem jak zmieścić się w budżecie serwując klientowi nietuzinkowe rozwiązanie, trafiając celnie w atmosferę „Wesołych Świąt!”.

ROZWIĄZANIE

Na przestrzeni lat produkcje ewoluowały od rozwiązań opartych na technologii flash do interaktywnych animacji wideo. Rokrocznie podnoszona jest poprzeczka, zarówno ta kreatywna jak i technologiczna. Dostarczam klientowi produkt oryginalny, ciekawy i wyróżniający się na tle statycznych obrazków wysyłanych drogą email.

ROZWIĄZANIE
ROZWIĄZANIE